Nejnovější recenze ze sekce Kufry na motorku

Givi E360N

Givi E360N

Přidáno: 18. září 2012

(naposledy upraveno 18. září 2012)

Zakoupeno v HZmoto

• Byly zakoupeny za super cenu, spousta místa, dobré zpracování, jeden klíček na oba kufry.
  • Konec jejich výroby

Přidáno: 7. září 2012

super

Přidáno: 13. července 2012

Zakoupeno v HZmoto

• mechanicke zpracovani na dobre urovni
  • zamek vypada kvalitne
  • testnici guma neni tvarovana a je pouze naohybana do drazky
  • zaviraci spona vnitrnich gum je slozite podvne provlikaci zalezitost
  • neni mozne si upravit polohu vnitrnich gum
  • zavirani v polovine kufru, porad se neco skripa

Osobne nevim jestli tento kufr doporucit ci ne. Zpracovani jako takove je na dobre urovni ale podle meho nazoru obsahuje spoustu nedomyslenosti. Zaprve zavirani uprostred kufru, kdyz se do nej clovek snazi nacpat spoustu veci na castu jako jsou treba bunda, boty, ponozky a dalsi tak se stale stava ze se nekde neco skripne a kufr nejde dovrit a clovek musi dlouho lovit kde se to skripa. Zvlast v oblasti zamku se toto deje stale a dokola. Take bych ocenil vetsi moznost upnuti veci uvnitr. Kdyz je kufr narvany vecmi tak je to v poradku ale kdyz si do nej chce clovek dat par drobnosti a nedej boze drobnosti typu zrcadlovka tak v podstate neni moznost nejakeho upevneni. Navic spona gum je takove provlekaci divne cokoliv co jsem hned vymenil za klasicky fastex. Kufr je to rozhodne dobry ale ne tak uplne domysleny, spis mi prijde jako by autor nikdy na moto necestoval. Zpracovanim a vychytanosti bych ho radil spis ke stredni az low-end urovni a svoji ceny sotva dosahuje. Takze zadne zklamani ale zadne velke nadseni.

Givi E460N

Givi E460N

Ověřený zákazník Yshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. června 2012

Zakoupeno v Yshop.cz

• Prostorný, dobře těsní - vhodný i pro brození skrz vodu. Dá se přikoupit stylové a decentní brzdové světlo.
  • Přidělání na plotnu typu "Monokey"
  • Kvalitní zpracování
  • Trochu vyšší cena.

Doporučuji, sám vlastním dva a nemohu si stěžovat, používám i jako boční kufry.
Kufr je z kvalitního a pevného plastu (několikrát již motorka přilehla kufr).
Dobře těsní proti vodě a prázný je velice lehký, při jízdě jako s bočním kufrem se musí dát pozor na dobré vyvážení obou stran, vzduch tyto kufry skvěle obtéká.
Jako boční se dají více zatížim aniž by se měnili jízdní vlastnosti.
V případě potřeby lze kufr snadno rozebrat a vyměnit díly, výrobce má spoustu příslušenství i náhradních dílů ke kufru.
O proti konkurenčním firmám má Givi lepší a kvalitnější zpracování, ale bohužel trochu vyšší cenu

Přidáno: 26. května 2012

Zakoupeno v Miramoto

Za málo peněz hodně muziky.....

Přidáno: 12. května 2012

• kvalita,cena,veliká spokojenost

nejlepší na trhu

Přidáno: 19. dubna 2012

Zakoupeno v BikersPlanet

• Na dve helmy, solidne spracovanie, moznosti rozsirenia, prachutesny
  • neni

Odolny kufor s vyssou nosnostou, ktory pojme dve helmy, zatial som ho nenamontoval na motocykel, myslim si ze to bola spravna volba istoty.

pokuston82 pokuston82

Přidáno: 11. dubna 2012

• Objem
  • Funkčnost
  • Doplňky
  • Nic moc design (zkrátka bedna)

Dlouho jsem vybíral, jaký kufr na Bandita pořídit, chtěl jsem na dvě helmy, tudíž jsem hledal mezi největšími kufry. Oproti značce Givi nabízí Kappa za menší cenu (já jej kupoval za 3650 Kč) stejně muziky, i když v trochu horším podání. Na design kufrů Maxia 3 se může koukat jen z povzdálí. Pokud ale preferuje hlavně objem a praktické využití, tak není důvod váhat - kufr během cesty stejně nevidíte :) Uvnitř kufru se nachází pružné gumotextilní popruhy na upnutí a na vnitřní straně víka schránka na dokumenty. Zámek funguje spolehlivě a i jeho konstrukce je bytelná. Ke kufru se dají dokoupit barevně lakované plasty na horní víko, brzdová světla a zádová opěrka pro spolujezdce. Kvalita zpracování je bez problémů, vše lícuje a nic nikde nedrhne, snad jen gumové provázky držící horní víko při otevření mohly být trochu delší, kufr má tendenci se sám zaklapávat pokud nestojí na úplné rovině nebo je nahnutý trochu dozadu(tzn. motorka stojí do kopce).Celkově jsem zatím s kufrem spokojen, snad najezdíme co nejvíce kilometrů bez nehody ;-)

Kappa K48N

Kappa K48N

Přidáno: 26. srpna 2011

• Cena, kvalita
  • NIc

Cena, kvalita

Přidáno: 3. srpna 2011

Zakoupeno v BikersPlanet

• lehký, objemný, pěkný design prostě super
  • nemá

masakr

Přidáno: 22. června 2011

• velký
  • kvalitní
  • relativně levný
  • ...

velký a kvalitní za solidní cenu

Přidáno: 26. dubna 2011

• Perfektí

Kvalitní zpracování a opravdu do nej neteče ( ověřeno - 250 km nonstop jízdy v dešti )

Přidáno: 7. dubna 2011

• Přijatelná pořizovací cena
  • Nic moc kvalita plastu

dobrý vnitřní prostor. Možnost volby dalších doplnků, např. opěrka, výměnné díly apod.

Givi V 35N

Givi V 35N

Přidáno: 26. února 2011

(naposledy upraveno 26. února 2011)

Zakoupeno v HZmoto

• Perfektně na motorce sedí, zbytečně ji nerozšiřuje.

Givi E470N

Givi E470N

Přidáno: 10. srpna 2010

(naposledy upraveno 10. srpna 2010)

• Kvalitni vyrobek

Kappa K33N

Kappa K33N

Anonym Anonym

Přidáno: 28. ledna 2010

• Kvalitní materiál
  • Vhodné na cestovní enduro a silniční motocykly
  • Objemné
  • Vyšší cena

Tyto kufry má na svém motocyklu můj otec a je snimi spokojen. Jsou objemné a dle typu motocyklu jsou nutné také dokoupit nosiče, na které kufry přiděláte. Jsou vhodné na delší cesty. Cena je sice vyšší ale za tu kvalitu to opravdu stojí. Možno koupit na objednávku v každém solidním moto-shopu. Můžeme doporučit. Jen kvůli ceně dáváme 90%

Kappa K26N

Kappa K26N

Anonym Anonym

Přidáno: 28. ledna 2010

• Kvalitní materiál
  • Lehká instalece
  • Vcelku objemný
  • Pěkná cena

Tento kufr jsem dostal na svou motorku a jsem sním velice spokojen. Výhodou je, že si přilbu nemusíte přidělávat k motocyklu, ale stačí ji dát do kufříku. Záleží na velikosti. Kufřík se velmi lehce připevňuje a je téměř na všechny druhy motocklů. Navíc má vhodné odrazky a cena také není nijak vysoká. Dávám 100% Jsem spokojen

Zobrazuji 401 - 417 ze 417 recenzí 1...17 18 19 20 [ 21 ]